Футбольный клуб Буковина - фан-сайт

Главная - Последние новости - Первая лига. Четыре пенальти в Полтаве

Первая лига. Четыре пенальти в Полтаве

Сразу по два 11-метровых пробили команды, выдав на тяжелом поле в Полтаве захватывающий поединок.
Шупик против Романенко - первая желтая, первый пенальти, фото Олега Дубины, Football.ua ШУПИК ПРОТИВ РОМАНЕНКО - ПЕРВАЯ ЖЕЛТАЯ, ПЕРВЫЙ ПЕНАЛЬТИ, ФОТО ОЛЕГА ДУБИНЫ, FOOTBALL.UA04 НОЯБРЯ 2012, 12:15
Працівники стадіону перед грою інтенсивно посипали пошкоджений опадами газон піском, щоб бодай хоч трішки покращити його стан. І справді зі сторони воно нагадувало щось середнє між футбольним полем та болотом, але все ж таки це був найкращий стан газону у випадку, коли не має власної дренажної системи. Що ж стосується самого матчу, то він напевно ввійде в історію ліги. Все ж таки, не кожного дня можна побачити цілих чотири пенальті в одній грі.

Розпочалося все  на п'ятій хвилині. Євген Шупік увірвався у штрафну господарів та спробував обіграти досвідченого Романенка. Не пробігши і двох кроків, гравець Буковини впав на газон. Арбітр матчу угледів в даній ситуації порушення правил, нагородив голкіпера господарів першим в матчі попередженням та  вказав на 11 — метрову позначку. Євген Сантрапинських спокійно розвів по різних кутах м'яч та голкіпера Полтави — 0:1.

Господарі побігли великими силами відіграватися. Двічі непогано пробивав Сірик — в обох випадках трішки вище воріт. А ось на 24 хвилині господарі рахунок таки зрівняли. У власній штрафній чернівчани порушили правила проти когось з гравців Полтави. Знову пенальті! Денис Скепський не залишив шансів кіперу гостей — 1:1.

Після гольової активності команди дещо заспокоїлися.  Гра перемістилася в центр, де і поле було трішки кращої якості, і боротьби було більше. На 34 хвилині гості вирвалися вперед в рахунку. Романенко невдало відбив м'яч після дальнього удару когось з гравців Буковини, і Різван Аблітаров відправив м'яч вже у порожні ворота.

У другому таймі Полтава більш активніше йшла в атаки, основну силу яких як завжди складали активні фланги, проте дивідендів вони так і не принесли. Натомість, гості знову забили. Романенко отримав друге попередження, яке перетворилося на червону картку, а Руслан Платон реалізував черговий пенальті в грі.

Все, на що спромоглася Полтава — скоротити рахунок до мінімуму. На 87 хвилині Руслан Івашко реалізував черговий пенальті

Фінальний свисток зафіксував важку перемогу Буковини.

Полтава - Буковина (Чернівці) - 2:3
3 листопада.  Полтава. Стадіон Локомотив.

Головний арбітр — Юрій Фощій (Черкаси)

Асистенти — Володимир Журибіда (Луцьк) та Любомир Харко (Луцьк)

Четвертий арбітр — Олександр Матяш (Полтава)

Інспектор ФФУ — Олег Зубарєв (Донецька область)

Голи: Скепський, 24 (з пен.), Івашко, 87 (з пен.) — Сантрапинських, 6 (з пен.), Аблітаров, 34, Платон, 57 (з пен.)

Попередження: Романенко (5), Одинцов (42), Козоріз (74), Даценко (90+4) — Дорош (39), Циколія (65), Ушаков (86)

Вилучення: Романенко (55, друге попередження)